תהליך העבודה

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

You can design and create, and build the most wonderful place in the world. But it takes people to make the dream a reality (Walt Disney 1901-1966)

השלב הכי סקסי בכל התהליך, הוא העיצוב. בסופו של דבר, מעל התכנון והטכנולוגיה, הלקוחות שלנו והלקוחות שלהם, רוצים אתר שייראה פצצה(ווואאאוווו). בצדק.
עיצוב אתר גורם לך להרגיש, מעורר תחושות, גורם לך לפעול. מעצב אתרים טוב, מבין את ההשפעה הזו ומפעיל יכולת יצירתית כדי להגשים את חווית המשתמש. יותר מזה, מעצב תותח, חייב שתהיה לו הבנה עמוקה בחווית משתמש ובטכנולוגיה.
יש שוני בין אמנות לעיצוב. לרוב, אמנות מציגה מסר אישי חוויתי לאמן, עיצוב מנסה לעורר אצל המשתמשים חוויה זהה רצויה. מעצב דיגיטל טוב, חייב להבין את הפסיכולוגיה, שעומדת מאחרי המוצר.
עיצוב אתרים מנצח, מצליח להשפיע ולגרום למשתמשים לפעול כמו שתוכנן מראש בשלב האפיון.
עיצוב אתר אינטרנט, אינו שלב עצמאי בתהליך ההקמה, המעצב מתרגם בשוטף, הנחיות תכנון ופונקציונאליות ומלטש אותם בפני הגולש.
מעצב בטייקו, מעורב מתחילת הפרוייקט ועד להעלתו לאוויר. ככה מצאנו, זה עובד נכון.

המעצבים בטייקו מעודכנים: עיצוב דיגיטל בכלל ואתרים בפרט, מושפע מטרנדים והתקדמות טכנולוגית. בניית אתרים רספונסיבים, גלילה בין אובייקטים פרלקסים ואינטגרציה עם רשתות חברתיות – זו טכנולוגיה. עיצוב שטוח(כמו האתר הזה), אוורירי וגדול – זה טרנד (קרא על טרנדים חדשים בעיצוב אתרים).
מעצב טוב, חייב להתחדש, לאתר ולחפש מקורות השראה, שנמצאים בחוד. מעצב שמצליח לחבר חזק בין יצירתיות לבין שימושיות, מוצא את הגביע הקדוש בכל פרוייקט.
אנחנו מקפידים, להשתתף ולשתף בכנסי עיצוב. לצרוך כמויות אדירות של מידע מאתרי עיצוב בעולם. להשאיר זמן למחקר על פרוייקטים שעובדים..מה היה שם בעיצוב שעשה את זה. כל הזמן לומדים.

מעצב בטייקו מבין קוד. אנחנו לא חושבים שיש דרך להגיע ולממש חווית משתמש ללא שליטה גבוהה ב- HTML & CSS. החופש בעיצוב, נתמך מידע וטכנולוגיה שמתקדמת כל הזמן. התחום שלנו סופר דינאמי, אנחנו נמצאים בעידן שבו מבשילות המון טכנולוגיות חדשות. האפשרויות האלו מותחות את גבולות העיצוב ברמות מטורפות. 
דברים טובים קורים ב- front end (בצד הלקוח), ובעידן הזה, זה אומר המון עבודה. ריבוי מכשירים מחייב התאמות לעיצוב שונה בכל רזולוציה. עיצוב בטייקו שומר על אותה החוויה למשתמש בדסקטופ, בטאבלט או בסמארטפון. גם תאימות לדפדפנים הכרחית, זה אומר נראות זהה באקספלורר 8 כמו גם בכרום.
בקיצור, עיצוב אתרים הפך לחלק כבד בתהליך, אבל הי.. הכי סקסי!