תהליך העבודה

קידום אתרים

קידום אתרים

SEO is always changing, and you have to stay on top of those changes (Matt Cutts, Google)

חשיבות הקידום האורגני במנועי חיפוש, ברורה וידועה. טייקו אינה חברת קידום אתרים קלאסית. יחד עם זאת, הידע והנסיון שצברנו בקידום במהלך השנים, שם אותנו בשורה הראשונה בתחום. (ראו איפה אנחנו נמצאים בחיפוש בניית אתרים בגוגל). לתפיסתנו, הבנה בקידום היא הכרח בתהליך בניית אתר. זה מתחיל בשלב אפיון קהלי היעד דרך התוכן, עובר בתכנון ההירארכיה בחווית המשתמש ונוגע בטכנולוגיה. התובנות בקידום, מקרינות על כל שלב בתהליך.

נכון להיום (אמרנו דינמי?..) אלו הנקודות החשובות ביותר, לדעתינו, שיביאו להצלחה בקידום אתרך:

מובייל – ללא התאמת התוכן למכשירי מובייל, בעצם מוותרים על משתמשים, אשר חווים חוויה גרועה ונוטשים. המשמעות היא טראפיק והמרות נמוכות. בקרוב מאוד, מחצית מהגלישה באינטרנט תיעשה ממכשירי מובייל (במדיה חברתית זה כבר חצה את ה- 50%). אי אפשר להתעלם מהמגמה הזו וגוגל כבר רמזה, כי אתרים שלא יספקו את אותה החוויה למשתמשים במובייל, ייפגעו. הפתרון הוא בניית אתרים רספונסיביים (התאמה לכל פרופורציה ורזולוציה) או בניית אתר מותאם למובייל.

תוכן אמיתי
– זה לא משתנה. תמיד ידענו, שתוכן הוא מלך. רק תוכן איכותי שנותן לגולשים את מה שהם חיפשו יצליח לשמור את מיקום אתרך בתוצאות החיפוש הנכונות. העדכונים החדשים באלגוריתם של גוגל, מזהים תוכן ספאמי, תוכן שנוצר עבור קידום ובהתאם מנטרלים אותו. אם תוכן הוא טוב הוא יזכה לשיתופים וקישורים וזה חשוב מאוד להערכת העמודים במנועי החיפוש. לשם העלאת מאמר עמוק ומקיף המכיל תמונות וסרטונים(מולטימדיה תורמת מאוד להעשרת החוויה לגולש), נדרשת השקעה רבה. תוכן טוב, זוכה (וזה בדוק) לפרגון ברשת, מביא לקישורים אל האתר ותורם משמעותית בקידום.

מדיה חברתית
– אנו דוחפים את לקוחותינו לנוכחות במדיה חברתית. בארץ, פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וגם גוגל+ חשובים מאוד לקידום המעמד החברתי, אשר משפיע על המיקום האורגני. אנו מקפידים לאפשר שיתוף עם רשתות חברתיות, כמעט בכל עמוד תוכן וכמובן עמודי מוצרים.זה מקל על הגולשים במציאת המידע ותורם לויראליות של תוכן טוב.

אנו בטייקו, מייעצים ללקוחותינו בכל הקשור לשיווק דיגיטלי. בנושאי קידום אורגני וקידום ממומן. בניתוח מילות מפתח ואופטימיזציה של תוכן. אנו מקפידים על כתיבת קוד תקני, התוכן באתרים שאנו בונים שקוף למנועי חיפוש ומוגש באופן הטוב ביותר לסריקה ואינדוקס.